Konec sil

6. března 2018 v 20:26 | Al |  Pocity

Když jste v depresích a úzkostech, tak si někdy prostě řeknete: "DOST!" Tohle "uvědomění" může mít dva významy.

První, asi mnohem lepší varianta je, že se vzchopíte a začnete se svým životem něco dělat. Vykašlete se na ostatní a začnete řešit problémy. Jednoduše si dáte život do pořádku a všechno bude krásné.

Potom je tu ale ta horší možnost, kterou si posím NIKDY nevybírejte! Smrt... Já sama se o sebevraždu pokusila. Ale vy to nikdy nedělejte. Vím moc dobře, že si říkáte, jak vám bude líp, všechno se vyřeší. Omyl. Jen odejdete. Ale t problémy tu zůstanou. Vy už nebudete existovat, nebude nic. Takže nic takového jako "úleva" nenastane. Je to jen zbabělí útěk.

Když stojíte jen kousek od smrti, začnete si uvědomovat sousu věcí. Ty dobré věci, špatné věci, ale hlavně si uvědomíte, co je podstatné, čím se zabývat. A to je důležité. Ovšem k tomuto uvědomění nepotřebujete být blízko smrti. Je jen potřeba se zamyslet, zpětně se podívat na svůj život a konat.

Nebude to jednoduché. Každá cesta má nějaké překážky. Najdete-li cestu bez překážek, určitě nikam nevede. Prostě Carpe diem! Musíte to brát s nadhledem. Dokážete to. Já vám věřím !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama